«Толока: традиції взаємодопомоги та взаємопідтримки українців (на прикладі Краснокутської громади Харківської області)»
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/423554804_1775616712953124_7166093081319761748_n.jpg)
З 22 по 26 січня 2024 року Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді був проведений ІІІ (Всеукраїнський) тур конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді “Моя Батьківщина – Україна”.
За підсумками роботи суддівської колегії ІІІ місце з доробком «Толока: традиції взаємодопомоги та взаємопідтримки українців (на прикладі Краснокутської громади Харківської області)» у напрямі «Духовна спадщина мого народу» здобула Кулик Маргарита, учениця 9 класу Колонтаївського ліцею Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області, вихованка гуртка «Інтелектуали» Краснокутського ЦДЮТ Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області (наставник Шмат Наталія).
Переможці – автори краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», -нагороджені грамотами Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.
Вітаємо з перемогою!